KLUB VODNÍCH SPORTŮ

TURISTI

Bystřička

Bystřička

VODÁCKÝ VÍKEND BYSTŘIČKA 2016

V sobotu dne 28. května 2016 se konal již 16. ročník Vodáckého víkendu Bystřička 2016.
Hlavním pořadatelem byl TJ Sokol Bystřička – oddíl vodních sportů a partnerem této akce bylo Povodí  Moravy PMO. Nadlepšení průtoku bylo naplánováno na sobotu od 9:00 do 13:30 hodin. Této vodácké akce se zúčastnila i parta nadšenců z KVS Hranice, jmenovitě Radek Gnida, který byl organizátorem akce. Dále to byli Igor Novosad, manželé Zdeněk a Draha Tyralíkovi, František Bláha a Magda Gnidová. Počasí přálo, sluníčko svítilo, hydrometeorologická situace byla příznivá, a proto dle vyjádření zúčastněných to byla „parádní akce“.

SHARKa

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

1.májový sjezd řeky Bečvy 2016

1.májový sjezd řeky Bečvy 2016

1. májový sjezd řeky Bečvy 2016

Člen KVS Hranice, aktivní sportovec a vedoucí turistické sekce JIŘÍK MAŤHA i v letošním roce zorganizoval pro členy loděnice a děti již tradiční prvomájový sjezd řeky Bečvy. Počasí zúčastněným přálo, nepršelo a občas vykouklo i sluníčko. Start byl v Hustopečích nad Bečvou, kam všichni dojeli vlakem. Po nafouknutí raftů a po provedené přípravě a kontrole lodí, vodáci nasedli a vydali se po proudu řeky Bečvy do cíle – loděnice v Hranicích.

Všichni zúčastnění děkují Jiříkovi za příjemně strávený den, za obětavost při zajištění dopravy lodí do místa startu, za připravení vodáckého vybavení (lodě, rafty, kanoe, nafukovací čluny Pálava, pádla, plovací vesty) a za skvělou zábavu.

SHARKa