KLUB VODNÍCH SPORTŮ

SPARTAN RACE SPRINT 2016 LITOVEL SPRINT CZECH REPUBLIC

SPARTAN RACE SPRINT 2016

SPARTAN RACE SPRINT 2016

KDY : sobota dne 20.08.2016, start v 09:00 hodin

KDE : Litovel

Spartan Race se skládá ze tří základních částí nazvaných Sprint, Super a Beast. Další úrovně jsou nadstavbou těchto základních úrovní a obvykle je na nich závodník vystaven extrémní zátěži.

SPARTAN SPRINT je dobrý začátek, jak se stát Sparťanem.

Zablácený terén, 5 + km / 20 + PŘEKÁŽEK rozmístěných po celé běžecké dráze.

Sprint baví každého, jak začátečníky, tak i zkušené sportovce.

Kratší sprint dá zabrat i hardcorové elitě a pro nováčky Spartanu je dobrým začátkem na  jejich cestě za Trifectou

V sobotu 20. 08. 2016 proběhl v Litovli  náročný překážkový závod Spartan Race, a sice jeho první kategorie Spartan Sprint. Na šest tisíc závodníků překonávalo překážky z bláta, ostnatého drátu, vody či kluzkých stěn. Vzhledem k tomu, jaké nároky na fyzickou kondici a výdrž závod klade, je vítězem každý, kdo dosáhne cíle. Trasa měřila 8 km a na trati se nacházelo 20 přírodních a umělých překážek, které museli závodníci překonat. Pokud závodník překážku nezvládne, obvykle dostane  náhradní trest v podobě vykonání 30 angličáků. Každých 15 minut startovalo 250 závodníků.

Členové Klubu vodních sportů Hranice, z.s., jmenovitě Jiří Tománek, Markéta Obořilová a Michaela Nedorostková se výše uvedených závodů v sobotu zúčastnili. Jejich vyjádření :

„Trať byla hezká, počasí přálo, místy jsme se dostali až na dno, ale věřte, že ten pocit „proběhnout cílem“, modřiny, vyčerpání, následující bolest celého těla, STOJÍ VŽDY ZA TO.“

GALERIE

P.S. Jiříku, Makčo a Míšo smekám klobouček před vaším sportovním výkonem. Děkuji všem za jejich sílu, energii, odhodlání a reprezentaci KVS Hranice, z.s.

SHARKa